WRC FOREVER...GO KRESTA GO...GO VALDA GO

Sprintslalom Czechring RTC

27. května 2012 v 10:46 | admin |  Rally
V sobotu 26. 5 2012 uspořádal Rally team Chrudim další závod. Tentokrát se jezdci sešli na královehradeckém okruhu Czech ring. Martin Kučera - hlavní pořadatel, pro tentokrát vynechal průjezd přes atraktivní skok a tak se jelo na čistě asfaltovém oválu beze skoku. Z bezpečnostních důvodů bylo na trati rozmístěno hned několik retardérů, které, ale závody divácky zatraktivnili.


Osobně jsem na závody dojel v době, kdy byly odstartovány první jízdy. Velice různorodé startovní pole slibovalo pěknou podívanou a jezdci předváděli na velice rychlé trati dravé průjezdy. Josef Janků přivezl do Hradce Králové krásnou Lancii Delta Integrale HF. Jako jedinný měl však domluveno, že si může o přestávce vyzkoušet místní skok... a stalo se.


Závody probíhali podle plánu organizátorů a tak se po třech odjetých rozjížďách mohla udělat půlhodinová přestávka. Pauzu jsem vyplnil skoumání vozů, které se závodů zúčastnily. Srdcovou záležitostí je pro mě Renaul 5 GT. Tento krásný vůz do Hradce přivezl Zdeněk Pirkl. Vůz je opravdu krásný a je radost se na něho koukat jak v servisu, tak i na trati.


Závodů samotného, se za krásného a slunečného počasí, zúčastnilo 57 jezdců, z toho byly tři odvážlivé ženy, které si vedly ana jedničku s hvězdičkou. Jediná Lucie Cvejnová otestovala co jsem si všiml, kvalitu předního nárazníku v jednom retardéru. Naštěstí vše dopadlo dobře a odnesl to pouze jen zmiňovaný nárazník.


Za fotogalerii se předem omlouvám, můj Nikon je v opravě a tak jsem si půjčil fotoaparat od své přítelkyně.... nicméně na kompakt....jsou to snad koukatelné fotografie, které naleznete zde
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama